Dny překladové literatury –⁠ Sleva 45 %

Při příležitosti Literárního čtvrtku o slovinské a slovenské poezii, který proběhne 18. 6. od 18 hod. v Galerii výtvarného umění jsme pro vás připravili mimořádnou slevu 45 % na vybrané tituly naší Překladové řady. Sleva platí až do konce měsíce června. 

Další Literární čtvrtek přinese setkání v rámci cyklu pořadů Poezie na kolečkách / Poetry on Wheels se slovenistou Alešem Kozárem a slovakistou Miroslavem Zelinským. Beseda bude věnována současným překladům básnických textů z obou slovanských jazyků. 

V rámci tohoto večera jsme snížili na e-shopu ceny publikací z Překladové řady. Většinu knih můžete tak zakoupit do 30. 6. se slevou 45 %. Vybírat můžete z více než 20 titulů. 

Najdete mezi nimi například antologii básnické skupiny Osamělí běžci od Miroslava Zelinského, dále sbírku slovinského básníka Primože Repara Alchymie srdečního pulsu, kterou přeložil Aleš Kozár či Dvojjazyčnou antologii VERSschmuggel / Překladiště, v které se sešlo 6 českých a 6 německých autorů. Poslední zmiňovaná publikace vznikala během překladatelské dílny na berlínském poesiefestivalu

Mezi tituly s mimořádnou slevou si určitě najdou své i čtenáři prózy. Vřele doporučujeme například novelu Ivany Gibové Barbora, buch & katarze či román Devátý od maďarského spisovatele Ference Barnáse. 

Přečtěte si více o Literárním čtvrtku o slovinské a slovenské poezii nebo se podívejte na událost na Facebooku.

Využijte slevu na vybrané tituly překladové řady jen do 30. 6.